Dzień Leniwych Spacerów w bibliotece.

“Chodzenie ma coś, co pobudza i ożywia myśl”

Jean-Jacques Rousseau

Przedwczoraj na ostatnich zajęciach „Porozmawiajmy o…”  świętowaliśmy Dzień Leniwych Spacerów! To doskonała okazja, aby wyjść na spacer, choćby na chwilę. Kapryśna aura nie pozwoliła nam w pełni celebrować tego święta, ale i na to znalazł się pomysł. Po zapoznaniu się z opowiadaniem Marii Łastowieckiej pt. „Pierwszy spacer” my również podobnie jak jego bohater wyszliśmy przed budynek biblioteki, by wytchnąć i wytężyć umysły. Ruch i relaks na świeżym powietrzu pozwolił nam nabrać sił i odprężyć się. Pozostałą część spotkania również miło spędziliśmy na grach ruchowych, planszowych i edukacyjnych w bibliotece. Do zobaczenia po wakacjach.